ReKlAmA w InTeRnEcIe AAC RADOM Strony Internetowe www

Szukaj
26-603 RADOM Lubelska 126
NIP: 9481218762 REGON: 670668348 tel. 48 627 11 91 tel. 729 117 646 aac@op.pl
AAC Reklamy Internetowe tel.729 117 646

Idź do treści

Projekty Strony www Radom Jak projektować dobre strony internetowe

Tworzenie Stron

NA CZYM POLEGA WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ?

Wszystkie skomplikowane elementy które będą poniżej opisane, nie będą mieć miejsca, jeśli zechcecie skorzystać Państwo z kompleksowej usługi założenia przez nas strony www dla waszej firmy, sami wykonamy wszelkie prace, rezerwacje adresów, umieszczenie na serwerze i wszelkie inne elementy. Wszystkim zajmie się nasza firma AAC Reklamy Internetowe Radom. Państwo będą zobowiązani tylko do opłacania co roku usług, i zlecania ewentualnych zmian w treści o ile będą potrzebne.

Przez pojęcie „założenia sobie” strony internetowej ludzie potocznie rozumieją, że ktoś nam stronę zrobi i ona po prostu jest. To jednak tylko malutka część całego procesu, bo takie założenienie wymaga kilku etapów, a tylko jednym z nich jest samo wykonanie projektu strony internetowej, w postaci kodu html. Już na początku czeka na nas pułapka, bo nie wiemy, jak bardzo ważna jest świadomość, że osoba/firma która wykonuje dla nas projekt strony internetowej, powinna nam przekazać gotowy projekt w postaci cyfrowej, na dyskietce, płycie, jako naszą własność. Niestety często tego nie czyni, nie informując nawet że tak powinno się zrobić, w końcu wystarczy że klient otworzy sobie stronę, to ją będzie miał. Nic bardziej mylnego – w razie rozwiązania współpracy z tą firmą zostajemy z niczym, zapłaciliśmy za stronę, a tak naprawdę dostajemy coś wirtualnego, a nie namacalnego. Pamiętajcie – strona to zapis na dyskietce, który po umieszczeniu na serwerze, dostępny jest także wirtualnie w internecie, warto oryginał dyskietki, bądź jej kopię mieć we własnej szufladzie. Nawet jeśli projektant tłumaczy nam, że strona jest dynamiczna, tworzona na serwerze, toi tak powinien nam przekazać wszystkie jej elementy na dyskietce, w postaci całościowego backupu, lub osobno kopii plików strony, i kopii bazy danych używanych przy dynamicznym tworzeniu strony.
Oprócz samego projektu strony, aby znalazła się ona praktycznie w internecie, musimy dysponować jeszcze odpowiednim adresem internetowym (nazwą w sieci), oraz serwerem, na którym strona (dyskietka ze stroną) będzie się fizycznie znajować, czyli po prostu takim komputerem, bez przerwy obecnym w sieci, który będzie w ciągłej gotowości do odtworzenia dyskietki z naszą stroną, jeśli jakiś internauta zechce ją akurat oglądać.Najważniejszym elementem naszej strony jest nasz adres internetowy (domena), taki adres w postaci np. www.twojafirma.pl lub www.twojafirma.com.pl lub www.twojafirma.net lub z inną jeszcze końcówką, np. com, org, biz, eu, org.pl, biz.pl lub wielu innych, wykupujemy u tzw. Operatora nazw w internecie, którym na polskim rynku jest NASK, z tym że i tak nigdy nie kupujemy tego bezpośrednio, tylko zazwyczaj przez jednego z wielu pośredników. Nad wybraniem właściwej nazwy należy poważnie przed zakupem się zastanowić. Wybrana nazwa będzie rzutować na to jak w przyszłości postrzegać nas będą użytkownicy internetu. Sensowne jest wybranie łatwej, wpadającej w ucho krótkiej nazwy. Niestety zazwyczaj większość takich nazw, już dawno jest zajętych. Dobrym pomysłem jest wybranie jako adresu internetowego, nazwy bądź skrótu nazwy swojej firmy, lecz jeszcze lepszym jest wybranie nazwy głównej dziedziny swojej działalności, bądź głównego produktu, bo strona taka częściowo sama będzie się pozycjonować (pojawiać wysoko w wynikach wyszukiwania przeglądarek), bo najważniejsze słowo (bądź słowa) kluczowe, ma w swojej nazwie. Jako dobry przykład, może posłużyć nam adres radomskiego biura tłumaczeń, firmy Kontekst AiZ Towarek, działającego tylko lokalnie, (nie w całej Polsce), które jako adres wybrało słowo atowarek.pl czyli pierwszej litery imienia i nazwisko właścicielki firmy. Słowo atowarek tak naprawdę nic nie znaczy, nie ma go w żadnym słowniku, nie wybrano słowa towarek, bo wszystkie towarki (towarek.pl i inne) były już zajęte, podobnie wszystkie Konteksty, a osoba wykonująca dla biura usługę wykonania i umieszczenia strony nie akcentowała tego problemu, chcąc szybko załatwić sprawę i zainkasować kasę. Aby naprawić ten problem firma Kontekst, zleciła założenie drugiej strony internetowej, uwzględniającej ten aspekt i od pewnego czasu jest szczęśliwym posiadaczem strony www.tlumaczenia.radom.pl W nazwie tej zawarte są najważniejsze słowa kluczowe, którymi jest słowo tłumaczenia i Radom, wręcz można powiedzieć, że dla biura tłumaczeń w Radomiu nie ma lepszego adresu. Dodatkowo świadczy o tym fakt, że na większość fraz kluczowych (słowo związane z tłumaczeniami plus słowo „Radom”) strona www.tlumaczenia.radom.pl jest albo na pierwszej albo prawie pierwszej pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek, np. w google. W przypadku gdy nam właśnie zlecicie Państwo kompleksowe wykonanie strony, to sami przeszukamy dostępne nazwy, korzystając z danych o Państwa działalności, znajdując wolne możliwe i dobre adresy.

CZYTAJ DALEJ.....


Powrót do treści | Wróć do menu głównego