ReKlAmA w InTeRnEcIe AAC RADOM Strony Internetowe www

Szukaj
26-603 RADOM Lubelska 126
NIP: 9481218762 REGON: 670668348 tel. 48 627 11 91 tel. 729 117 646 aac@op.pl
AAC Reklamy Internetowe tel.729 117 646

Idź do treści

Promocja stron REKLAMA AAC Radom Polska POZYCJONOWANIE stron foto HDR filmy HD

Co właściwie daje zaistnienie firmy w internecie?

Dla wielu ludzi i firm, szczególnie nie mających wcześniej zbyt wiele do czynienia z nowoczesnymi mediami, nie posiadającymi wcześniej strony www, słowo internet jawi się jako coś magicznego, jako przyszła oaza szczęśliwości, dobrobytu, i nieograniczonego rynku zbytu dla swoich produktów/usług... I po części mają rację, jednak... Wielu ludzi myśli, że wystarczy "założyć" sobie stronę www, by internauci jakimś cudownym sposobem sami tam trafiali, w końcu i my i oni są w jednym internecie… Rzeczywistość jest zgoła inna, bo jeśli sami nie zadbamy o odpowiednie wskazanie drogi do swojej witryny tym internautom, to oni nigdy do nas nie trafią. Co w takim razie należy zrobić? Każdy przedsiębiorca już po chwili korzystania z internetu, nawet jeśli wcześniej tego nie robił, szybko zda sobie sprawę, że kluczowe jest to, by informacja o jego stronie pojawiała się w oknie wyszukiwarki. Informacja ta pojawia się tym wyżej, im wyżej daną stronę, jako wartościową dla internautów szukających informacji, oceni wyszukiwarka. Co zrobić, by ocena naszej strony wypadła dobrze, skutkując wysoką pozycją w wyszukiwarce? Co oprócz optymalizacji pod kątem wyszukiwarek należy zrobić? Jak wypromować swój serwis? Najlepiej zlecić takie zadanie fachowcom - wystarczy do nas zadzwonić lub napisać maila, podać adres swojej strony i/ lub (jeśli np. jeszcze nie ma strony) opisać pokrótce swoją działalność, a my po sprawdzeniu tych danych przygotowujemy plan działania, umawiamy się na spotkanie, (dojeżdżamy w rozsądnych granicach do kilkudziesięciu km, w innym wypadku rozmawiamy telefonicznie, mailowo, lub przez telekonferencję) konsultujemy się, wprowadzamy poprawki, rozpoczynamy działanie, wystawiamy fakturę VAT za usługę.
Jeśli siedzibą twojej firmy jest Radom, to wykonanie strony www, jej promocja przez nas, gdzie można liczyć na częsty osobisty kontakt, jest zdecydowanie lepszy niż zlecanie takiej pracy, firmom z drugiego końca Polski, co często ma miejsce.

A jak bardziej szczegółowo to wygląda?

Wchodzenie, czytanie, przeglądanie witryn internetowych przez użytkowników sieci, można nazwać ruchem na stronach internetowych. Ruch ten można podzielić na płatny, gdzie wejścia na naszą stronę pochodzą z emitowanych na różnych popularnych stronach wszelkiego rodzaju reklam, takich jak bannery, linki sponsorowane google, reklama kontekstowa, e-mailing... Oraz na ruch organiczny , czyli wejścia na naszą stronę z wyszukiwarek, katalogów, innych stron internetowych, forów dyskusyjnych. Nadrzędną cechą ruchu organicznego jest fakt, że jest on bezpłatny. Zaletą ruchu płatnego jest to, że od razu widać efekty, od razu po opłaceniu zaczynają się wejścia na naszą stronę, jednakże podstawową wadą jest sezonowość tego ruchu – gdy płacisz są wejścia, gdy kampania skończy się – ilość wejść drastycznie się zmniejsza się. Nie jest to też zbyt tanie, bo każde wejście na naszą stronę skierowane od reklamodawcy kosztuje nas jakieś pieniądze. Zazwyczaj od niecałej złotówki do kilku złotych, a przecież nie każdy skierowany klient zainteresuje się naszą ofertą, a złotówki lecą. Ruch organiczny trzeba mozolnie budować, takie budowanie trwa przynajmniej kilka miesięcy i dłużej, za to zbudowany efekt nie znika po zakończeniu tego procesu, lecz pozostaje bardzo długo, czasem całe lata, na prawie niezmienionym poziomie, nieznacznie tylko się obniżając. Dzięki temu po osiągnięciu pewnej pozycji, zabiegi na utrzymanie tego poziomu są już niewielkie, niewiele kosztujące. Inaczej mówiąc jeśli decydujesz się tylko na ruch płatny, to aby być wysoko musisz ciągle to robić (płacić), natomiast deydując się na ruch organiczny, twoje wydatki są duże tylko w początkowym okresie (przez kilka miesięcy), a później wydatków nie ma już wcale, lub są one minimalne.
Dzięki nam możesz zapewnić sobie kompleksową promocję tylko w jednej z tych dziedzin, oczywiście tej najskuteczniejszej przy najmniejszych nakładach finansowych, lub we wszystkich, jeśli zależy Ci na najlepszym efekcie. W każdym wypadku dbamy o Twój budżet, i proponujemy tylko optymalne rozwiązania.

Połoński Radom AAC reklamy internetowe pozycjonowanie www

Powrót do treści | Wróć do menu głównego