ReKlAmA w InTeRnEcIe AAC RADOM Strony Internetowe www

Szukaj
26-603 RADOM Lubelska 126
NIP: 9481218762 REGON: 670668348 tel. 48 627 11 91 tel. 729 117 646 aac@op.pl
AAC Reklamy Internetowe tel.729 117 646

Idź do treści

Cennik AAC na internetowe strony www pozycjonowanie promocja

KOSZT PROMOCJI STRONY

Poziom standard......799zł + 23% VAT
Poziom maksimum.1499zł + 23% VAT
Poziom minimum.....399zł + 23% VAT

Promocja strony jest na tyle złożonym procesem, że trudno lub wręcz niemożliwe jest przedstawienie dokładnego punkt po punkcie cennika z dokładnym wyliczeniem ile za co. Możliwe jest jednak określenie jakiegoś poziomu startowego. Większość stron www, potrzebuje standardowego poziomu promowania, który kosztuje 799zł +VAT. Czas trwania takiego promowania to 3 miesiące, z tym że pierwsze efekty powinny być widoczne już po 2-3 tygodniach. W tym czasie realizujemy wiele drobnych etapów prac składających się na efekt końcowy podwyższenia pozycji strony. Do prac tych zaliczamy: sprawdzenie obecnego stanu pozycji strony w wyszukiwarkach, sprawdzenie zawartości merytorycznej i jej porównanie z obecnym tytułem, opisem i słowami kluczowymi strony, wprowadzeniem niezbędnych poprawek do kodu strony, zainstalowanie monitoringu strony, dzięki któremu będzie wiadomo, z dokładnością do jednego dnia, ilu internautów odwiedza stronę, z jakich miejscowości pochodzą te odwiedziny, jaka jest tendencja zmian tych wizyt, oraz wielu innych parametrów witryny. Następnie przechodzimy do właściwej pracy polegającej na przygotowaniu kilkunastu różnych opisów strony, zaproponowaniu właściwych słów i fraz kluczowych po wpisaniu których strona powinna pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwania, oraz właściwym zdobywaniu linków, czyli podwyższaniu pozycji strony.
Poziom maksimum od poziomu standardowego różni się tylko czasem prowadzenia pracy (ilością pracy) z 3 do 6 miesięcy.
Poziom minimalny to 1,5 miesiąca pracy i nie obejmuje on wprowadzenia zmian w kodzie strony, i nie obejmuje zainstalowania monitoringu strony.

W stosunku do pozycjonowania jakie najczęściej oferują typowi pozycjonerzy, działania które nazywamy promowaniem różnią się tym, że efekt jest trwały, a nie tylko tyle czasu, ile płacimy pozycjonerom, utrzymywany jest przez lata, i to na bardzo dużą liczbę różnych słów kluczowych, a nie tylko ściśle określonych. Nie ma tu nośnego, ale w swej idei oszukańczego hasła "płacisz tylko za efekty", bo to najgorsze co można zrobić własnej stroniE. Płacimy za promowanie, które przyniesie dobry efekt, dzięki czemu jest to zgodne z wytycznymi google, nie narazimy się na karę i ban, zgodne jest to z najnowszym algorytmem google o nazwie "Pingwin" który zniszczył już wiele stron, pozycjonowanych zgodnie z maksymą "płacisz tylko za efekt". Nasze promowanie, najbardziej można porównać tu do tzw. pozycjonowania szerokiego. Zachęcamy do wykupienia pakietu i ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA.

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

399zł + 23% VAT Projekt najprostszej (minimalnej) strony internetowej, 3 zakładki Witamy, Oferta, Kontakt; kilka zdjęć, strona w formacie html bez możliwości własnego dodawania/edycji tekstu.

799zł + 23% VAT Projekt większej najbardziej typowej (w stosunku do tej najprostej) strony www, więcej zdjęć, więcej zakładek, format php, system zarządzania treścią, edycja/dodawanie tekstu i zdjęć.

Większe projekty - wycena indywidualna. Cena nie obejmuje domeny (adresu www) i serwera, na którym strona musi być utrzymywana, aby obecna była w sieci. Opłata za projekt jest jednorazowa, natomiast co roku trzeba opłacać dostęp do domeny i serwera.

199zł + 23% VAT typowa cena na Dostęp do domeny np. www.twojanazwa.pl oraz utrzymanie strony na serwerze www przez rok.

50zł +23% VAT / godz pracy informatyka/webmastera w przypadku potrzeby wprowadzenia.zmian na stronie - drobne zmiany bezpłatnie.

MOBILNY INTERNET BEZ ABONAMENTU

269zł + 23% VAT Modem mobilnego internetu wraz z kartą na półroczny dostęp do sieci internet limitem 5900MB, gotowy do użycia
199zł + 23% VAT Modem mobilnego internetu (poleasingowy/wystawowy/noszący ślady użycia) wraz z kartą na półroczny dostęp do sieci internet z limitem 5900MB, gotowy do użycia

W cenę wliczona jest szczegółowa instrukcja podłączenia, lub w przypadku możliwości dojazdu do klienta, zainstalowanie na sprzęcie użytkownika i krótkie szkolenie. Modemy nie posiadają simlocka, można używać kart dowolnych operatorów, także za granicą, po zakończeniu półrocznego okresu można samodzielnie doładować kartę, zlecić to nam, lub kupić nową kartę już załadowaną i gotową do użycia.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego