Blog AAC Agencji Reklamowej Pozycjonowanie Reklamy

Różne ciekawostki, nie tylko praca, pozycjonowanie stron internetowych, itp...
Szukaj
Ostatnie sekundy Starego Roku Vivat Nowy 2012! Radom na Placu Jagiellońskim Impreza Fajerwerki Pokaz Sztucznych Ogni
Opublikowany przez Andrzej w kategorii Wydarzenia Informacje Media • 2012-01-01 02:19:30
3! 2! 1! SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! 2012!

I ja na Placu byłem! Szampana piłem, pokazy sztucznych ogni podziwiałem, i dobrze się bawiłem!
Filmy zamieściłem na Youtube - Ostatnie sekundy starego roku 2011 w Radomiu na Placu Jagiellońskim, i pierwsze sekundy Szczęśliwego Nowego Roku 2012 (mam nadzieję) zobacz już teraz! Tuż przed północą króciutko przemawiał, choć może lepiej powiedzieć że pozdrawiał i składał życzenia, Prezydent Miasta Radomia Andrzej Kosztowniak. Niejeden powie, że tak się lansował, że to taka reklama radomskiego naszego prezydenta, ja jednak przyjąłem to bardzo miło, i choć niespecjalnie za nim przepadam, to po tym pokazaniu się, w tym ważnym przecież dla zwykłych radomian momencie, w takim miejscu i z takiej okazji, zamiast siedzieć sobie na jakimś balu, bardzo bardzo zyskał w moich oczach.

Zaraz potem wybił zegar północ, wszyscy się cieszyli, tańczyli, podskakiwali, składali życzenia, w tle mając efektowny pokaz sztucznych ogni, fajerwerki, wybuchy, sztuczne ognie, rozbryzgujące się na tle ciemnego nieba, w kłębach dymu z co pomniejszych wystrzałów, odpalanych przez zgromadzoną publiczność.

Po godzinie tłum się przerzedził, pokaz fajerwerków skończył się, ludzie zaczęli wychodzić z Teatru obok na dymka, ratownicy medyczni zaczęli opatrywać poszkodowanych, przeprowadzali badanie takich co zasłabli, za dużo wypili, poszkodowanych przez wybuchy nie widziałem, choć takie małe eksplozje w tłumie, przy nieumiejętnym odpalaniu fajerwerków i owszem. Ponieważ chcę filmik wysłać jeszcze tej nocy, to wracam do domu to zrobić i z Placu Jagiellońskiego schodzę. Jest pierwsza godzina, pierwszego stycznia...

Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2012 roku!
http://reklamyinternetowe.radom.pl