Blog AAC Agencji Reklamowej Pozycjonowanie Reklamy

Różne ciekawostki, nie tylko praca, pozycjonowanie stron internetowych, itp...
Szukaj
Wstępy - Skaryszew 2012 Targi Końskie Inscenizacje hitoryczne ułani żołnierze na koniach
Opublikowany przez Andrzej w kategorii Wydarzenia Informacje Media • 2012-02-27 21:14:16
27 lutego 2012 roku, od wczesnych godzin rannych, w Skaryszewie trwają Wstępy - Skaryszewski Jarmark Koński, impreza handlowo-folklorystyczna o kilkusetletniej tradycji. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, Skaryszew zamienia się w wielki jarmark, praktycznie wszystkim, główna ulica (Mickiewicza) tworzy ALEJĘ TWÓRCÓW LUDOWYCH. Handel końmi który kiedyś był usytuowany głównie na obrzeżach miasta, tym samym wprowadzany jest na ulice Skaryszewa .

Jarmarkowi towarzyszy szereg imprez kulturalnych ukazujących dziedzictwo narodowe i tradycje regionu, liczne występy muzyczne, historyczne inscenizacje, pokazy jazdy wierzchem, ułani, i żołnierze w historycznych strojach w pokazie dynamicznym konno, ze świstem szabel, i hukiem wystrzałów.

Poniżej sporo zdjęć z tego wydarzenia, na początku trochę humorystyczna akcja - Dwaj żołnierze biegną, zalegają pod ogniem nieprzyjaciela, odpowiadają ogniem, po czy ewakuują się "na drugiego konia", co niestety jednemu z żołnierzy (ułanów) niespecjalnie się udaje, wzbudzając śmiech widzów, ale i okrzyki zachęty i otuchy, że nic się nie stało, wśród tego śmiechu było słychać.
Zachęcam do oglądania (za chwilę).http://reklamyinternetowe.radom.pl