Blog AAC Agencji Reklamowej Pozycjonowanie Reklamy

Różne ciekawostki, nie tylko praca, pozycjonowanie stron internetowych, itp...
Szukaj
Uroczyste obchody 221. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Radomiu - maj 2012 Plac Konstytucji i Kościół Garnizonowy.
Opublikowany przez Andrzej w kategorii Wydarzenia Informacje Media • 2012-05-03 18:01:28
Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, oraz uroczystości z nią związane, które miały odbyć się w Radomiu, zapowiadano, jako mniej okazałe, jakby wyciszone i stonowane, mniej huczne niż zwykle... Prawdę powiedziawszy, ja tego nie zauważyłem, za to widziałem niezwykle pogodnych uśmiechniętych, radosnych radomian, którzy przybyli na Plac Konstytucji Trzeciego Maja, by wziąć udział w tym wydarzeniu. Może winna temu była pogoda, olśniewająca wręcz, słoneczna, błękitna, z niebem bez jednej chmurki. Było gorąco, ale nie nazbyt, tak w sam raz, o ile ktoś nie musiał stać w słońcu, w grubszym ubiorze. Wydaje mi się , że wszystko wypadło znakomicie, maszerujący, nawet ci, którzy nie mają na co dzień zajęć z musztry, dziarsko i synchronicznie przebierali nogami, wyglądało, jakby ćwiczyli to wcześniej. Powiewały sztandary, pięknie prezentowała się grupa w strojach historycznych z epoki, grupki młodzieży ale i ludzi starszych... Dopiero teraz przypominam sobie, że w sumie było tam mnóstwo młodych ludzi, pamiętam że zwróciłem uwagę na dziweczęta ze sztandarem, pewnie licealistki, które śmiało mogłyby startować w "Top Model" ze swoim wdziękiem, a jak pamiętam podobne imprezy, to sam zbowid maszerował, i nie umniejszając zbowidowi, średnie to wrażenia estetyczne były. Gorąco dało się we znaki co poniektórym, w pewnym momencie czułem się jak kot stąpający po rozgrzanym kawałku blachy (a z takimi rozgrznymi blachami mam ostatnio do czynienia w sklepie motoryzacyjnym Orest ;). Upał zebrał jedną ofiarę (omdlenie tylko mam nadzieję), widziałem jedną dziewczynę zabraną do karetki, po tym jak pewnie zemdlała. Widziałem że miała skórzane buty, więc pewnie brała udział w inscenizacji... Tak tak, wszystko trzeba robić z głową, pamiętajcie zawsze o wypiciu przed i w trakcie odpowiedniej ilości wody, warto zawsze małą mineralną mieć koło siebie, o nakryciu głowy, i jeśli to tylko możliwe, bo nie zawsze stojąc na uroczystości mamy wybór, w jakim miejscu stoimy lub jak szczelnie ubrani, zawsze korzystać choć z odrobiny cienia jeśli takowy mamy w pobliżu. Ale cóż, uroczystość podniosła, wrażenia i przejęcie duże, łatwo się wtedy zapomnieć.
Poniżej prezentuję pierwszą część zdjęć, w nastepnym poście reszta.
Zapraszam do oglądania

Dziękujemy sponsorom, to głównie radomskie firmy, Witex Radom, firma z branży chłodniczej klimatyzacyjnej, Klimatyzacja wentylacja rekuperacja Witex Radom, ponadto radomski sklep z częściami do aut amerykańskich specjalizujący się w takim asortymencie jak blachy mercedes, oraz firmy sprzątającej, oferującej usługi sprzątania opieka nad grobam w dobrej ceniei, miejscami pamięci, pielęgnacja miejsc spoczynku. Polecamy ich usługi.

http://reklamyinternetowe.radom.pl