Blog AAC Agencji Reklamowej Pozycjonowanie Reklamy

Różne ciekawostki, nie tylko praca, pozycjonowanie stron internetowych, itp...
Szukaj
Uroczyste obchody CCXXI Rocznicy Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja w Radomiu część druga zdjęć - 3 maj 2012 Kościół Garnizonowy.
Opublikowany przez Andrzej w kategorii Wydarzenia Informacje Media • 2012-05-05 17:33:33
Poniżej przedstawiam drugą porcję zdjęć Obchodów 221 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, które odbyły się w Radomiu, na Placu Konstytucji właśnie pod Kosciołem Garnizonowym. Oprócz zdjęć udało się nakręcić klika filmików, wszystkie zamieszczone zostały w serwisie Youtube, linki w dalszej treści: na jednym widać przemarsz wszystkich uczestników uroczystości 3 Maja 2012 w Radomiu, na drugim wciąganie flagi na maszt i Hymnu Narodowy, 3 Maja 2012 w Radomiu, na ostatnim widać jak dzielnie prezentują sie na koniach, odtwarzający rolę ułanów, czyli można powiedzieć, że ułani właśnie, w Radomiu 3 Maja 2012. W tej części tej prezentacji, możemy przede wszystkim zobaczyć ludzi w czsie uroczystej Mszy Świętej przed kościołem garnizonowym, ale też zwykłych ludzi, spacerujących, przyglądających się nieco z boku, ale i takich, którzy aktywnie spędzają czas jeżdżąc rowerem. Na jednym zdjęciu widać jadącego rodzica, a tuż z nim śmiało kręcącą i mocno trzymającę kierownicę, pociechę. Serdecznie zapraszam do oglądania.

Jeszcze raz dziękujemy sponsorom, dzięki którym te zdjęcia mogły powstać, to m.in. firmy z branży turystycznej, co bardzo ostatnio na czasie, bo zbliżają się wakacje, możan wyjechać nad morze lub lepiej w góry, polecam Beskidy, warto wcześniej zaklepać noclegi, w jakimś hotelu, choć moim zdaniem nie ma to jak pensjonat, w jakiejś górskiej miejscowości. Góry kojarzą się z lasami, dużą ilością drewna, regionalnymi sprzętami wykonanymi z tego materiału, od razu nasuwa mi się skojarzenie z firmą, naszym sponsorem, dystrybutorem drewnianych palet transportowych, sprzedającą na całą Polskę palety euro przemysłowe jednorazowe półpalety euro epal eur1 eur2 3 6 i inne, palety cena takich ładunklowych jednostek jest przy tym przystępna, bo wiele z nich pochodzi z recyklingu. Podobnie odzyskiwane są produkty sprzedaży jeszcze jednego naszego sponsora, firmy Beczki, która podobnie jak firma od palet zajmuje się opakowaniami, głównie beczkami z plastiku metalu, sprzedając beczki metalowe i plastikowe, gdzie cena beczki również jest bardzo korzystna, bo większość z nich pochodzi z recyklingu, dzięki czemu oprócz biznesu, dbamy o środowisko naturalne. Ostatnim sponsorem, najmłodzszym z całego grona, jest firma typowo radomska, mająca zresztą w nazwie domeny słowo Radom, http://uslugikrawieckie.radom.pl, oferująca różnorodne usługi krawieckie, zmniejszanie, zwiększanie, przeszycie, poszycie, najróżniejsze przeróbki krawieckie w Radomiu. Oferta skierowana dla osób indywidualnych, ale i dla firm, dla których podwykonują pewne elementy prac krawieckich. Polecamy.

http://reklamyinternetowe.radom.pl