Blog AAC Agencji Reklamowej Pozycjonowanie Reklamy

Różne ciekawostki, nie tylko praca, pozycjonowanie stron internetowych, itp...
Szukaj
Raz wróbelek Elemelek... (trochę z okazji Dnia Dziecka :)
Opublikowany przez Andrzej w kategorii O wszystkim • 2011-06-01 18:55:23
Raz wróbelek Elemelek znalazł w polu kartofelek.. nie za duży, nie za mały, do jedzenia doskonały!..

Skąd taki tytuł? Ano idę sobie dzisiaj jak ten wróbelek, tuptając w drodze z banku do zaparkowanego nieopodal samochodu, który już tuż tuż jest o 10 metrów ode mnie, już w myślach otwieram drzwi i wsiadam do auta, i co tuż przed nosem, mijając budynek pod którym auto jest zaparkowane widzę? Szeroko otwarte białe drzwi, wręcz zapraszające by wejść, zajrzeć do środka, a na drzwiach piękny adres strony internetowej www.elemelek.radom.pl Ponieważ wszystkie strony z domeną regionalną radom darzę pewnym sentymentem, sam takiej używam, i uważam, że dla kogoś działającego, mieszkającego, tworzącego w Radomiu, nie ma lepszej, od razu przyjrzałem się bliżej... I co widzę, otwarcie 1 czerwca, czyli dzisiaj! Tłumaczy to, dlaczego wcześniej tego nie widziałem. Czytam dalej... Dzienny punkt opieki nad dziećmi...No to idealny klient dla mnie! Pod warunkiem, że jeszcze nikt nie zaproponował im usług podobnych do moich. Idealny, bo wiem, że naprawdę jestem w stanie bardzo bardzo im pomóc, i że ta pomoc na pewno się przyda. A dlaczego? zastanówmy się.. firma dopiero co powstała, mało kto w takim razie o niej wie, ma stronę internetową, i do tego jej klientami będą w olbrzymiej większości ludzie młodzi, bo raczej przeważnie tacy mają dzieci, którzy do szukania czegokolwiek używają innych metod, nie tak jak ci starsi poprzez wypytywanie znajomych, czytanie prasy, choćby anonsów, zaglądanie do książki telefonicznej, tylko w pierwszej kolejności przez INTERNET! a jak internet to tylko GOOGLE! No i kto ma zadbać o to żeby w ogóle w wyszukiwarce pojawili się? No rzecz jasna, chętnie ja o to zadbam, a ponieważ doskonale się na tym znam, i mam bardzo dobre wyniki w promowaniu takich właśnie stron z końcówką radom.pl, to jestem pewny dobrych wyników promowania, pewny wysokiej dobrej pozycji, że nie tylko ja na tym zarobię, ale i mój klient poprzez zainteresowanie przyszłych swoich klientów też.
Wszedłem, chyba jako jeden z pierwszych klientów w ogóle, wyszła mi na spotkanie przemiła Pani, jak sądzę właścicielka, porozmawialiśmy, ani krótko, ani zbyt długo, w każdym razie bardzo sympatycznie, opowiedziałem w czym rzecz, zaproponowałem że o wszystkim opowiem, że będzie to można powiedzieć, bezpłatne szkolenie, taki audyt, jaka jest pozycja strony w google teraz i co można zrobić aby było lepiej, i całkiem dobrze, na czym to wszystko polega, dlaczego jest dobre, i czy na pewno. Okazuje się że Pani słyszała od kolegi że to całe pozycjonowanie psu na budę jest, z czym się nie zgodziłem, i co oczywiście jestem w stanie nie tylko podważyć, ale fizycznie, doświadczalnie, namacalnie pokazać, że nieprawda i że gość nie ma racji. Porozmawialiśmy, zostawiłem wizytówkę i zobaczymy co dalej. Na razie sprawdziłem, że faktycznie strony w google jeszcze nie ma. Ciekawie więc będzie wyglądać, gdy za jakiś czas będę mógł tu na blogu, pochwalić się jak to wygląda, po jakimś etapie mojej pracy, nad promowaniem tej strony. Mam nadzieję, że właścicielka dostrzeże ewidentne pozytywy takiego działania, i zdecyduje się na współpracę, co pozwoli napisać dalszy ciąg tego tematu.
Na razie musimy czekać, aż zostanie zakończona budowa strony, bo jeszcze nie całkiem jest skończona, ale ponieważ są już w jej treści meta tagi, to powinna już się w google pokazać (dziwne że jeszcze jej nie ma) na jakimś, pewnie bardzo odległym, np dwusetnym miejscu, będzie można porównać jak było kiedyś (dwusetne miejsce), a jak jest niebawem (trzecie? miejsce). Na razie poniżej na fotce widać, że strony wcale jeszcze w google nie ma. Aby sprawdzić, czy jakaś strona w google jest, wystarczy wpisać w okienko wyszukiwarki słowo "info" dwukropek i po dwukropku adres (nazwę) strony, np. po wpisaniu info:www.tlumaczenia.radom.pl zobaczycie wynik, informacje, na temat innej, już wypromowanej przeze mnie strony.

Ciekawostka, zaglądam na stronę, a tam widzę, że "moja" miła Pani, ma na nazwisko Ptaszek! No super pasuje do Elemelka!
Opieka nad dziećmi "Elemelek"- Magda Ptaszek
ul. Dzierzkowska 8 lok. 1
26-600 Radom
tel. 660 699 146

A sam wierszyk przeczytajcie sami....
Elemelek :D
Raz wróbelek Elemelek znalazł w polu kartofelek.. nie za duży, nie za mały, do jedzenia doskonały!..
...Lecz ziemniaki na surowo jeść niemiło i niezdrowo. Znacznie lepsze będą one, gdy zostaną upieczone.
http://www.stolica-bajek.pl/resource/bajki/wrobelek-elemelek-i-kartofelek.pdf
(aut.Hanna Łochocka)


http://reklamyinternetowe.radom.pl