Blog AAC Agencji Reklamowej Pozycjonowanie Reklamy

Różne ciekawostki, nie tylko praca, pozycjonowanie stron internetowych, itp...
Szukaj
Ciąg dalszy ciągu dalszego czyli co ma Elemelek do Hotelu Astor Radom
Opublikowany przez Andrzej w kategorii O wszystkim • 2011-06-19 20:18:35
Minęło dokładnie 5 (pięć) dni od momentu, gdy rozpocząłem promowanie strony internetowej Hotelu Astor w Radomiu, informując o tym na blogu, przedstawiając pozycję, i obiecując że po jakimś czasie pochwalę się wynikami... Pierwsze wyniki już się pojawiły, są bardziej niż obiecujące, niektóre zmiany (na plus oczywiście) pozycji strony w wyszukiwarce, są wręcz szokujące. Strona zanotowała podwyższenie pozycji o kilkadziesiąt pozycji, na niektóre hasła cieszy się wręcz 1-szą pozycją w google. Najbardziej spektakularne jest wystrzelenie w górę, na jedno z najważniejszych haseł "hotel w radomiu" o sto dwadzieścia cztery (124) pozycje w porównaniu do pierwotnej (pierwszego testu). A np. na hasło (frazę) "bankiety w radomiu" poprzednia pozycja to dokładnie setne miejsce, teraz zaś miejsce TRZECIE! Poprzednio tylko na kilka haseł, a dokładniej na sześć, była jakaś odpowiedź, teraz taka odpowiedź jest na 17 haseł z puli trzydziestu, które zostały wymyślone na poczet promowania. Można powiedzieć, że jest to pełen sukces,a trzeba dodać, że to tylko pierwsze wyniki, na pewno bardzo zmienią się jeszcze na korzyść, i całkiem możliwe, że niebawem będą to miejsca w pierwszej piątce, jeśli nie w ogóle wyłącznie pierwsze miejsca... o czym też napiszę na blogu.

Sprawdzałem też naszego "Elemelka" (Elemelek - niedawno powstałe prywatne Przedszkole Elemelek Radom, punkt przedszkolny w Radomiu niania opiekunka do dziecka na godziny) i niestety ciągle go w google nie ma. Pojawiają się co prawda jakieś urywki, zdania, wpis z Panoramy Firm (o tym ostatnim muszę napisać całego posta na blogu, bo to ważna sprawa, ja wiem jak łatwo utopić w takim wpisie, bez sensu i niepotrzebnie pieniądze, które można byłoby spożytkować dużo lepiej) ale samej strony jako takiej czy wyniku wyszukiwania który kierowałby wprost do samej strony internetowej elemelek-radom-pl, niestety wcale nie ma. A ja potrafiłbym to zmienić w kilka dni...
Zastanawiam się nad wykupieniem domeny specjlanie pod przedszkole lub opiekę nad dziećmi w Radomiu, i wymyśliłem sobie taką: opiekanaddziecmi.radom.pl, ale coś niespecjalnie mi się podoba jako adres internetowy przedszkola, bo trochę trudna jest do zapamiętania... Jeszcze przemyślę sprawę.

A wynik testu bieżącej pozycji strony hotelu poniżej:


Dla porównania ten poprzedni:


http://reklamyinternetowe.radom.pl