Blog AAC Agencji Reklamowej Pozycjonowanie Reklamy

Różne ciekawostki, nie tylko praca, pozycjonowanie stron internetowych, itp...
Szukaj
Mamy pierwszy śnieg w Radomiu! Mamy już styczeń 2012 więc najwyższy czas. Paraliżu komunikacyjnego jednak nie było
Opublikowany przez Andrzej w kategorii O wszystkim • 2012-01-16 21:42:33
Zima, zjawisko o którym niejednen na mazowszu powoli zaczął zapominać, wyczekiwana w czasie świąt, wreszcie przyszła i do Radomia. Wcześniej, parę dni temu gdy zobaczyłem że pada śnieg, natychmiast nakręciłem fragment tego zjawiska kamerą, i postanowiłem zamieścić na Youtube, z opisem - "dziwne niespotykane zjawisko pogodowe! z nieba lecą jakieś zimne białe płatki czegoś... czy to śnieg?!" Jednak nie zdążyłem, a zima łupnęła śniegiem i mrozem, więc już i tak nikt nie zrozumie dowcipu :( Już w sobotę , niedzielę troszkę pokurzyło, za to w nocy z niedzieli na poniedziałek już solidnie popadało, po czym padało przez cały dzień, dzięki czemu mamy już całkiem solidną pokrywę śnieżną, sądzę że tak z 15cm!

Nie wiem jak wy, ale ten śnieg jakąś energią mnie napełnił, juz zacząłem budować plany, już zadzwoniłem z planami wyjazdu na narty, mój zaprzyjaźniony pensjonat w Szczyrku, zawsze ma naszykowane dla mnie miejsce, ale ponieważ trwają teraz ferie zimowe, może się okazać, że niełatwo będzie znaleźć wolne miejsce w grafiku na pobyt, i nocleg w centrum gór, blisko najwyższych szczytów Beskidów, u stóp których położony jest Gościniec Salmopolski, który gorąco polecam.

Tymczasem polecam obejrzenie serii zdjęć z pierwszym śniegiem w Radomiu, zrobione zostały około godziny 16-tej i 20-tej na ulicy Lubelskiej, Słowackiego i Alei Grzecznarowskiego obok centrum handlowego M1. Na Słowackiego sfotografowałem laboratorium medyczne Medica, którego promocją zajmowałem się wcześniej, a które przez działania google związane z eliminacją spamu w domenach regionalnych wypadła prawie zupełnie z wyników wyszukiwarki, i jest tam jeszcze tylko dlatego, że zrobiłem im wizytówkę w miejscach google, dzięki czemu pokazują się na równie dobrych miejscach jak przedtem, ale tylko w wynikach z odniesieniem do mapy (do takich wyników przy których pokazuje się też mapka). Piszę o tym w innym temacie, warto spojrzeć, jak zastosowano odpowiedzialność zbiorową, żeby uzyskać swoje cele (oj nieładnie). Podobno dobre wartościowe domeny regionalne wrócą do dobrych wyników, ale pomimo że Medica 1www.medica.radom.pl taką jest, to jeszcze jednak nie wróciła.

No ale znowu rozgadałem się o pracy, a przecież polecałem obejrzenie zdjęć. Na innych mamy wiadukt na Słowackiego (obok laboratoruim Medica), ulicę Lubelską w nocy, Aleję Grzecznarowskiego, Centrum Handlowe M1. Bardzo widocznym skutkiem tego pierwszego śniegu, jest kilkukrotnie mniejsza liczba zaparkowanych samochodów pod marketami... Czyżby przyszli piechotą? Dopiero teraz marketingowcy sklepu będą musieli wysilać szare komórki, jak tu nadal uzyskiwać takie efekty z promocji jak do tej pory, jakie tu marketnigowe sztuczki i reklamowe chwyty.
Zapraszam do oglądania.


SAM na Słowackiego

Wiadukt na Słowackiego

Tłumacz przysięgły na Słowackiego

Zdewastowane stare kino Odeon na Słowackiego

Widok na Laboratoruim Analiz Medycznych Medica - Radom Słowackiego 48

Widok na Laboratoruim Analiz Medycznych Medica - Radom Słowackiego 48

Wiadukt na SłowackiegoAleja Grzecznarowskiego Radom

Widok na parking pod Centrum Handlowym M1, czasem wypełniony po brzegi, dzisiaj puściutki


http://reklamyinternetowe.radom.pl