Blog AAC Agencji Reklamowej Pozycjonowanie Reklamy

Różne ciekawostki, nie tylko praca, pozycjonowanie stron internetowych, itp...
Szukaj
21. Finał gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Radom 2013 tym razem SUE PROJECT i Zuzanna Smaga (nie Marta Włodarczyk jak było wcześniej)
Opublikowany przez Andrzej w kategorii Wydarzenia Informacje Media • 2013-01-13 18:30:03
13 stycznia 2013, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, gra w całym kraju po raz 21-szy. W Radomiu, w tym roku, podobnie jak w poprzednim, główna część imprezy odbędzie się na Placu Jagiellońskim, gdzie stanęła duża scena. W tym roku organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Już w sobotę w przedzień finału rozpoczęło się zbieranie pieniędzy do puszek, podczas koncertu Niny Nowak, w Klubie Środowisk Twórczych i Galerii „Łaźnia”. (impreza zamknięta). Główna część rozpoczęła się o godzinie 13-tej, chociaż już dużo wcześniej, od wczesnych godzin rannych, widzieliśmy wolontariuszy zbierających datki do kolorowych puszek. Około 14-tej słyszeliśmy już coraz głośniejszą muzykę i krótko potem, podziwialiśmy występ Orkiestry Wojskowej z radomskiego garnizonu. Następnie na scenie będą odbywać się koncerty radomskich zespołów, około godziny 15-tej dużymi brawami został przyjęty radomski zespół SUE PROJECT, z wokalistką Zuzanną Smaga, z którego to występu zdjęcia możecie zobaczyć poniżej, oraz filmik TUTAJ. Gwiazdą wieczoru w tym roku będzie „Lustro”. Finał WOŚP jak zwykle zwieńczy "światełko do nieba" o godz. 20.00. Zwieńczy, bo mamy właśnie godzinę 18.40 i jeszcze to nie nastąpiło. Czytacie przekaz prawie na żywo ;)
Nie są (i nie były) to jedyne atrakcje, bo poza koncertami na placu, było sporo imporez towarzyszących, takich jak Moto Miasteczko przy M1, przejażdżki podrasowanymi autami, symulacje, pokazy samochodów. Mała scena stanie w Galerii Słonecznej, tamże Sklepik Orkiestry, wystąpią też radomscy uczestnicy „Got to dance” grupa 26-600 Studio, Radomskie Centrum Taneczne KUŹNIA, Finaliści Konkursu Kolęd i Pastorałek oraz Finaliści poprzednich edycji Muzycznych Kazików.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z niewielkiego fragmentu tych wydarzeń.http://reklamyinternetowe.radom.pl