Blog AAC Agencji Reklamowej Pozycjonowanie Reklamy

Różne ciekawostki, nie tylko praca, pozycjonowanie stron internetowych, itp...
Szukaj
Nowe zlecenia, sukces Hotelu Astor, beczki metalowe się poprawiły, a Elemelek Radom czeka..
Opublikowany przez Andrzej w kategorii O wszystkim • 2011-07-10 21:07:22
Minął już jakiś czas od momentu gdy Hotel Astor zlecił mi promowanie strony internetowej. Poprawa nie była trudna, bo było tak źle, że już gorzej być nie mogło, co bym nie zrobił, musiało być z tego powodu lepiej. Na najważniejsze hasło hotele Radom było miejsce 137 (sto trzydzieste siódme) zaś dzisiaj jest 11 (jedenaste) co w pełni dyrekcję zadowala. Nie jest to co prawda pierwsza dziesiątka, ale tendencja jest zwyżkowa, i pewnie niedługo to nastąpi. Oprócz takiego hasła, dla Astora ważne są słowa sale konferencyjne restauracja imprezy wynajem sali sale weselne itp. Astor współpracuje też, z innymi podmiotami świadczącymi usługi związane z weselami, np z radomskim zespołem weselnym, zespol-weselny.radom.pl, stylistką wizażystką i fryzjerką w radomiu fryzjerka.radom.pl. Co do hotelu Astor, to pozwolę sobie tu zacytować hasła, na które pozycja jest bardzo bardzo dobra. Na przykład:
sale na bale Radom - 1 miejsce
sala weselna Radom - 7 miejsce
sale konferencyjne Radom - 3 miejsce
hotel z restauracją Radom - 1 miejsce
wynajmę sale radom - 2 miejsce
sala na przyjęcia weselne radom - 1 miejsce
Widać wyraźnie, że efekt jest, i to bardzo dobry.

Otrzymałem ostatnio dwa nowe ciekawe zlecenia, mianowicie będę zajmował się pozycjonowaniem strony internetowej radomskiego laboratorium analiz medycznych MEDICA Radom (badania lekarskie badanie krwi alergie markery), oraz mam wykonać stronę internetową, prezentującą ofertę sprzedaży posiadłości - nieruchomości Wrzosów w okolicach Radomia, pięknie położonej wśród zieleni blisko lasu we Wrzosowie. Oczywiście oprócz wykonania strony, przeprowadzę wstępne jej pozycjonowanie, odpadnie w takim wypadku konieczność poprawiania po projektantach, dla których istotna jest sama "ładność" a już aspekty optymalizacji jej dla dobrego współpracowania z wyszukiwarkami internetowymi już nie bardzo. Odpadnie, bo skoro sam się tym zajmuję od samego początku, to od razu wszystkie elementy strony zrobię pod tym względem jak należy. Często widzę, że na stronach internetowych wręcz zupełnie brakuje niektórych meta tagów. Tak właśnie było ze stroną internetową laboratorium Medica - wcale nie było w niej zawartego meta tagu "keywords" czyli słowa kluczowe. Czy to z lenistwa, podpartego informacjami, że wyszukiwarki internetowe nie uwzględniają wcale tego meta tagu, czy z innego powodu. Faktycznie podobno ten meta tag nie jest uwzględniany, ale też faktycznie nie wiadomo co dokładnie jest uwzględniane, nikt np. poza samymi specjalistami firmy wyszukującej, nie zna używanego algorytmu wyszukiwania. Co z tego, że firma mówi że tego nie uwzględnia, skoro nie wiadomo co uwazględnia? A może to taka zmyłka właśnie jest? Moim zdaniem lepiej wszystko zrobić dobrze niż iść na jakieś źle pojęte oszczędności - czasu projektanta, bo na pewno nie nasze.

Dla Medica Radom wykonałem już prezentację firmy na mapach goole places, dodałem kilka własnoręcznie zrobionych zdjęć, przerobiłem troszeczkę logo, dzięki czemu w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki, szczególnie tam gdzie pojawiają się odniesienia do lokalizacji - miejsca na mapie, wynik z Medicą wyświetla obok linku śliczną ikonkę (zrobioną przeze mnie) z logo firmy. Na taki wynik z ikonką łatwiej zwrócić uwagę, niż na inny z samym "suchym" tekstem. Zobaczcie sami!A sama strona Medica - Laboratorium Analiz Medycznych - Badania lekarskie wygląda tak:Na koniec jeszcze jedna ciekawa sprawa, jak już pisałem Punkt Opieki nad dzieckiem dziećmi w Radomiu Elemelek ciągle jeszcze się zastanawia, czy zlecić mi promowanie swojej strony internetowej, której notabene, ciągle jeszcze w google się nie uświadczy, nawet na tysięcznym miejscu, bo po prostu w google ona nie istnieje, to okazuje się, że zgłosiła się do mnie podobna firma, mająca podobne punkty opieki prywatne przedszkole klub malucha w kilku miastach, Radom Kozienice i gdzieś jeszcze, z pytaniem właśnie o zbadanie i ewentualną poprawę, tego co dzieje się z ich stroną w wyszukiwarkach internetowych i w internecie. Niebawem mam się spotkać by omówić szczegóły, i może tu na blogu pochwalę się efektami. A na razie z racji rozpoczętego dopiero co okresu urlopowego, w końcu to początek lipca dopiero jest, życzę wszystkim miłych wakacji i samych słonecznych (nie takich kapryśnych jak teraz - a to słońce a to deszcz a to burza) dni. :)

http://reklamyinternetowe.radom.pl