Blog AAC Agencji Reklamowej Pozycjonowanie Reklamy

Różne ciekawostki, nie tylko praca, pozycjonowanie stron internetowych, itp...
Szukaj
Beczki PHU http://beczki.biz - beczki plastikowe beczki metalowe przykładem dobrze wypromowanej przez nas firmy
Opublikowany przez Andrzej w kategorii O promowanych firmach z branży przemysłowej • 2012-04-09 08:26:00
Beczki PHU - beczki plastikowe beczki metalowe to przykładem nieźle wypromowanej firmy.
BECZKI P.H.U., firma z branży opakowań przemysłowych, najczęściej do transportu towarów masowych, sprzedaje skupuje, różnego rodzaju beczki, takie jak beczki metalowe, beczki plastikowe, beczki drewniane, beczki z tworzyw sztucznych PHU , beczki nowe i beczki używane oraz inne, większe i mniejsze opakowania.
Te mniejsze to wszelkiego rodzaju kanistry, które w zasadzie różnią się od typowej beczki, tylko dużo mniejszą objętością, 5l. 10l. 15l. 20l. 25l. litrów, bo pojemność najbardziej typowej beczki metalowej, to 220l. lub 200l. 220litrów, 200litrów. Inne typowe pojemności beczek, to 100l. 110l. 120l. 150l. 160l. 165l. 180l. Zaś największą pojemnością opakowań, które znajdują się w sprzedaży firmy PHU BECZKI PHU, są zbiorniki plastikowe 1000l. 600l. 1000litrów, 600litrów, tzw. zbiorniki IBC. Takie zbiorniki IBC 1000L, posiadające atest PZH, UN i EX ma w swojej ofercie, jak również zbiorniki w kolorze czarnym, które przeznaczone są do transportowania substancji wrażliwych na światło.
BECZKI PHU posiada w swojej szerokiej ofercie zbiorniki IBC 1000 litrów nowe i używane, w koszu stalowym i lub na palecie drewnianej, lub do wyboru plastikowej i metalowej. Są też zbiorniki bez takiej palety. Zbiorniki mają na wyposażeniu, dekle, zawory do zbiorników, nakrętki na zawory, dekle górne, palety do zbiorników. Wszystkie oferowane beczki, kanistry i zbiorniki posiadają atesty uprawniające do magazynowania i transportowania substancji spożywczych i chemicznych. PHU Beczki Prowadzą profesjonalne doradztwo w tej dziedzinie, w zakresie doboru zbiornika do danego materiału który ma być transportowany. Polecamy.PALETY PHU - skup sprzedaż palet drewnianych nowe i używane palety euro przykładem dobrze promowanej firmy
Opublikowany przez Andrzej w kategorii O promowanych firmach z branży przemysłowej • 2012-04-09 08:03:39
PALETY PHU - palety euro cna palet na nowe i używane skup sprzedaż - to przykład promowanej dobrze firmy
KLIMATYZACJA WENTYLACJA REKUPERACJA - w postaci firmy WITEX RADOM będziemy promować
Opublikowany przez Andrzej w kategorii O promowanych firmach z branży przemysłowej • 2012-04-09 08:00:11
KLIMATYZACJA WENTYLACJA REKUPERACJA - w postaci firmy WITEX RADOM promujemy dopiero zaczynamy
http://reklamyinternetowe.radom.pl