Blog AAC Agencji Reklamowej Pozycjonowanie Reklamy

Różne ciekawostki, nie tylko praca, pozycjonowanie stron internetowych, itp...
Szukaj
Druga część zdjęć foto Skimboard na zalewie w Siczkach! Zawody impreza spot Konarpro.pl - Siczki Radom Skimboard
Opublikowany przez Andrzej w kategorii Wypoczynek turystyka ciekawostki • 2012-08-20 19:34:39
Tak jak obiecałem, zamieszczam dziś drugą część zdjęć z imprezy skimboardowców w Siczkach. Nawet całkiem udane się okazały. Wszystko odbyło się wczesnym popołudniem, w sobotę 18 sierpnia 2012r. Oglądało wyczyny tych chłopaków kilkanaście, może dwadzieścia kilka osób. Nie jest to zbyt wiele, ale na przyszłość warto zadbać (o ile oczywiście to ważne jest) o polepszenie tego wyniku. Pomogłaby lepsza informacja o wydarzeniu, lub zorganizowanie tego w niedzielę, a nie w sobotę. O ile w sobotę na parkingu stało ledwie kilkanaście aut, to już w niedzielę, pierwszy parking był pełniutki - 60 samochodów, drugi prawie - 40 samochodów, co daje może i kilkaset osób, które tego dnia odwiedziły Siczki ( i prawie wszystkie rejestracje aut radomskie). Ale i każdy inny dzień byłby dobry, gdy lepeij zadbać o trafienie z informacją, do większej liczby jej potencjalnych odbiorców.
Wystarczyło przybić parę plakatów o tym wydarzeniu, nawet małych kartek A5 czy A4 przyczepionych do drzewa czy słupa, z czego chyba najważniejsze, są drzewa przy parkingu! Śmiem twierdzić, że gro plażowiczów, to mieszkańcy Radomia właśnie, którzy po zaparkowaniu auta, idąc na plażę, zawsze mijają takie oklejone ogłoszeniami drzewa, ja zawsze rejestruję kątem oka, co tam jest przyklejone i napisane, a i czasem z bliska zobaczę. Np. pamiętam że jest tam info o filmie, takie "kino na trawie" 25 sierpnia, pamiętam ogłoszenie o zagubionym piesku Pchełce, pamiętam ogłoszenie, z wyrwanymi już wszystkimi numerami telefonów, choć przypominam sobie, że miesiąc temu jeszcze wszystkie niewyrwane były - taka reklama usług jakiegoś rzemieślnika, wykończenia wnętrz chyba, a ostatnio pojawił się plakat o zagubiopnym piesku 7 miesięcznej suczce, jednak jak się wabi nie pamiętam. Te wszystkie ogłoszenia widziałem, zaś ogłoszenia o skimboardowcach "wbijających się na zalew w Siczkach" takiej fajnej imprezie nie widziałem. Dopiero jak się specjalnie postarałem i pooglądałem wszystkie słupy, to znalazłem na jednym, ale marnie odbite na ksero i szkoda.

Reklama dźwignią handlu, i jeśli nawet nie o handel tu chodzi, to na pewno reklama dźwignią tego czegoś. Jakikolwiek wpis na moim blogu, np. z linkiem do czegoś, to pewne dobre pokazanie się tego czegoś w wyszukiwarce. Wystarczy że w treści wpisu napisałem ledwie 2 dni temu słowo "konarpro.pl" i już na pierwszej stronie wyników wyszukiwania właśnie tego konarpro.pl pojawia się właśnie mój blog. To tylko przykład, wystarczy że o czymś napiszę, i zaraz to coś znajdzie się wysoko w wynikach wyszukiwania, np. na "skimboard siczki" jestem ledwie po dwóch dniach na 3-cim miejscu. Napisałem niedawno o zaginionym piesku pchełce, i zaraz w wynikach wyszukiwania, jestem na czołowych miejscach, nieważne czy wpiszecie zaginął piesek w siczkach, zaginął piesek siczki, czy zaginął york w siczkach, pchełka w siczkach zaginęła, czy po prostu piesek pchełka (bez słowa siczki nawet) to na czołowych miejscach, często 1-szym, jest właśnie mój wpis.

Dlaczego tak się dzieje? To żadne czary. Wystarczy dbać o swój blog, task by był uznawany przez wyszukiwarki (np. google) za wartościowy. Moja strona i blog, choć nie wyglądają zbyt pięknie, choć już od dawna proszą się o zmianę layoutu, wyglądu (cóż, szewc bez butów chodzi), ma w google PAGE RANK 4! Aż cztery! Np. strona konarpro.pl ma page rank 0 (zero), zaś znany portal regionalny jedlnia.org.pl ma PAGE RANK 2. Dlatego, gdy ja u siebie coś napiszę, to zaraz jest w google, a każdy link który u siebie umieszczę, podbija stronę której link dotyczy w wynikach wyszukiwania.

Piszę o tym wszystkim, niekoniecznie dlatego, że chciałbym namówić, by np. konarpro.pl zlecił mi jakieś reklamowanie, tylko piszę ogólnie, wielu ludzi to czyta, i dzięki temu, na takim przykładzie, może to odnieść do własnych planów i zamierzeń, i może jacyś nowi klienci dzięki temu się znajdą.

Np. ostatnio promuję stronę turystyczną, czyli dość podobną w kategorii, do tego co teraz piszę, pensjonatu oferującego wyjątkowe noclegi w Szczyrku, szczególnie polecany, dla szukających aktywnego wypoczynku. (całkiem jak fani skimboardingu). To świetne miejsce na rower, zaś zimą na narty, bo położony nie w centrum miasta jak większość tamtejszych hoteli i ośrodków wypoczynkowych, tylko bezpośrednio w górach, wręcz na starcie, do szlaków turystycznych i tras rowerowych. Ciekawostką jest to, że tuż obok przepływa rzeka (Żylica, przepływająca przez cały Szczyrk), i jest tam coś na klształt plaży zagospodarowanej przez pensjonat, są stoliczki, są krzesełka, jest piaseczek.... Ciekawe, czy coś na kształt skimboardngu, da się zrobić w przypadku wody w rzece, płynącej przecież, a nie stojącej, w zalewie. No i górska rzeka to dobrze zimna jest! Eee chyba sięnie da... ale pomarzyć można. W każdym razie ja bardzo polecam ten pensjionat, jeśli planujecie wyjazd na narty lub rower, czy jakikolwiek inny aktywny wypoczynek, latem i zimą, to warto rozważyć Szczyrk, a jeśli Szczyrk, to koniecznie polecam wynajęcie w dobrej cenie kwatery, noclegu z wyżywieniem, w Gościńcu Salmopolskim. Polecam!Skimboardowcy opanowali zalew w Siczkach! Zawody impreza spot z logiem Konarpro.pl - Siczki Radom Skimboard
Opublikowany przez Andrzej w kategorii Wypoczynek turystyka ciekawostki • 2012-08-19 11:51:41
Zaginął piesek mini york imieniem Pchełka w miejscowości Siczki koło Radomia - w Siczkach nad zalewem
Opublikowany przez Andrzej w kategorii Wypoczynek turystyka ciekawostki • 2012-08-10 17:14:32
Wypoczynek w mieście w upalny dzień nad wodą, czy w górach znajdę równie dobre miejsce do ochłody?
Opublikowany przez Andrzej w kategorii Wypoczynek turystyka ciekawostki • 2012-07-28 22:27:10
Wraca gorący lipiec, piękna niedziela w Siczkach 22 lipca 2012 nad zalewem opalanie ale nie kąpiel.
Opublikowany przez Andrzej w kategorii Wypoczynek turystyka ciekawostki • 2012-07-22 19:23:15
Pierwszy dzień wakacji 1 lipca2012, nad wodą w Siczkach, kąpiel w zalewie, letnie spacery
Opublikowany przez Andrzej w kategorii Wypoczynek turystyka ciekawostki • 2012-07-01 18:11:07
http://reklamyinternetowe.radom.pl